FOR BUSINESSES

Time is the ultimate asset your most loyal people and partners have invested in your company. It is something, that can't be taken evidently, especially in these days of come and go. Our current business partners have acknowledged it and found a meaningful thank you gift in personalised AEGAON watches. A quality watch with a unique design, that passes on just the right message - "Take Your Time", that our brand name "aega on" stands for in Estonian. Thanking your key partners, most loyal employees or a leaving colleague – whatever the occasion, AEGAON along with your dedication will make a memorable gift that epitomises the time spent together.

 • WHAT WE OFFER YOU

  Every watch is handover ready from the moment we deliver it to you in a decent leathery box and a gift bag.

  Wide selection of quality watches for men and women.

  Motivational discount % starting from 5 watches annually.

  Your logo and inscription engraving on the watch-back.

  Personal & quick business customer service.

 • WHAT WE ASK FROM YOU

  Product selection and quantities.

  A vector file of your logo ( ai, png, pdf will do).

  Grammar-checked text, checked and double-checked by you, for the engraving.

  Name of the font you want to be used for the engraving text.

  Information on when and where you expect delivery.

CONTACT OUR BUSINESS SERVICE

 • SEB PANK

  "SEB teeb juba mitmendat aastat järjest koostööd AEGAON käekelladega ja selleks on päris mitu põhjust. Teeme seda kingitust 25 aasta tööjuubilaridele, just käekell on sel puhul suurepärane ja sümboolne valik. AEGAON käekellad on väga ilusad ja stiilsed. Kingime hea meelega Eesti toodangut ja toetame seeläbi kohalikku ettevõtlust. Ärikoostöö AEGAON pühendunud inimestega sujub alati ja on väga ladus. AEGAON on omakorda meie hea klient. Sellest kingist on juba saanud traditsioon, mida töötajate poolt hinnatakse ja väga oodatakse".

 • EESTI OLÜMPIAKOMITEE

  "Eesti Olümpiakomitee on kinkinud AEGAON kellasid juba aastaid ja põhjusega. Meie poolt tehtavate kingituste osas oleme püüdnud alati hoida seda joont, et jagame rahvuslikku uhkust ja AEGAON käekellad sobivad sellesse mudelisse ideaalselt. Oleme teinud kingitusi erinevatel puhkudel, kõige erilisemad on olnud viimased kellad, mis läksid meie olümpiavõitjatest epeenaiskonna liikmetele ja nende treeneritele. AEGAON puhul saame alati olla kindlad toote suurepärases disainis, kvaliteedis ja professionaalses klienditeeninduses. Spordis on eduka tulemuse taga viimase detailini lihvitud ettevalmistus ja sama näeme ka AEGAON kellade puhul".

 • RIIGIKOGU KANTSELEI

  "Riigikogu Kantselei valis AEGAON käekellad kingiks tublidele kolleegidele, kes on pühendanud 25 aastat Eesti parlamendi teenimisele. Samuti kingivad Riigikogu liikmed kellasid välisvisiitidel oma kolleegidele. Oleme tänulikud AEGAON meeskonnale kiire ja sõbraliku teeninduse eest ja soovime lennukaid ideid uute mudelite arendamisel. AEGAON kell on väärikas ja kvaliteetne kingitus".

 • GENIUS SPORT

  "Üle maailma erinevates osakondades töötavad Inimesed on Genius Spordi kõige kallim vara. Võrdne kohtlemine, lugupidav suhtumine ja lojaalsete töötajate väärtustamine on see, mis võimaldab meie ettevõttel tegutseda ja kasvada. AEGAON käekelladega näitame oma tänu ja tunnustust kõigile, kes on meiega olnud 10 aastat ja nii juba alates 2018 aastast. Hindame väga AEGAON-i inimeste kaasamõtlemist ja koostööd, mille pärast ei pea kunagi muretsema".