JÄRELMAKS

INBANK JÄRELMAKSU VÕIMALUSED E-POES

Nüüd saad valida, kas maksad intressivabalt kolmes osas (ost väärtuses 75-2500€) või maksad kogu summa alles järgmisel kuul. Järelmaksu taotlemiseks lisa toode või tooted ostukorvi, vali tarneviis, täida kontaktinfo lahtrid ning siirdu kassasse. Maksekeskuse lehel avaneb sulle lehe üleval "maksa hiljem" valik, kust saad valida, kas Inbank jaga osadeks või Inbank maksa järgmisel kuul.

NÄIDE KOLMES OSAS MAKSMISE KOHTA LÄBI INBANK-i

Lisasime ostukorvi käekella "Tribute 45" soodushinnaga 288€ ning valisime tarneks kulleri maksumusega 7€. Kokku teeb see lõppsummaks 295€. Kui Inbank sinu taotluse rahuldab, jaguneb makse kolme kuu peale. Sina maksad 98.34€ kuus järgnevad kolm kuud Inbankile ja nemad maksavad meile kogu summa kohe.
Ei mingeid intresse ega peidetud lisatasusid. 


NÄIDE INBANK "MAKSA JÄRGMISEL KUUL" KOHTA

Lisasime ostukorvi käekella "Tribute 45" soodushinnaga 288€ ja valisime tarneviisiks kulleri maksumusega 7€. Kokku teeb see lõppsummaks 295€. Kui Inbank sinu taotluse rahuldab, siis maksavad nemad meile kohe, sina maksad neile järgmise kuu 25. kuupäeval. 


INBANK JÄRELMAKS AEGAON ESINDUSPOES

Inbank AS’i pakutav järelmaks on mugav viis valitud toote soetamiseks, olenemata sellest, millise panga klient oled.

Kui oled toote välja valinud ja soovid osamaksete kaupa maksta, siis teeme sulle sobiva järelmaksu pakkumise. 

Järelmaksu tingimused AEGAON esinduses:

  • sissemakse alates 0 €
  • ühekordne lepingu sõlmimise tasu 15 €
  • intressimäär 9,9% aastas, arvestatuna finantseeritavast summast
  • järelmaksu periood 4–48 kuud

Eeldused Taotlejale:

  • oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või Sul on elamisluba
  • Sinu igakuine netosissetulek on vähemalt 260 eurot. Regulaarse sissetuleku moodustab näiteks töötasu, pension või emapalk
  • eelnev maksekäitumine on korrektne ning puuduvad aktiivsed maksehäireid

Järelmaksu sooviavalduse ja lepingu saab täita AEGAON esinduskaupluses kohapeal Rotermanni 7, Tallinn.
Avatud: E-L , 11-18. E-mail: hello(at)aegaon.com
Telefon: +372 5695 8533

 Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega! Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,69% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 500 EUR, krediidisumma 500 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 10 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 9,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 EUR, igakuine haldustasu 0 EUR. Igakuine osamakse 55,85 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 558,41 EUR. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080).  Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.Tagastused

Kui soovid oma ostu tagastada, kontakteeru palun AEGAON esinduspoega, kelle juures ostu sooritasid. Kaupmees teavitab Inbanki sinu tagastusest ning täies mahus tagastuse puhul tühistab Inbank sinu osamaksed. Pane tähele, et võib juhtuda, et esitame esimesel maksepäeval sulle siiski arve, kui sinu ostukorv sisaldas ka transpordikulu või muid lisateenuseid, mida tagastamisel ei tühistata. Osalise tagastuse korral maksab kaupmees sulle tagastatud kauba eest raha sinu poolt nimetatud sinule kuuluvale pangakontole ning saad jätkata tagasimaksete tegemist vastavalt Inbanki graafikule.

Mis juhtub, kui osamakse jääb tasumata

Kui näed, et jääd maksete tasumisega hätta, soovitame pöörduda Inbanki poole. Võimalusel pikendavad nad sinu maksegraafikut ja teevad kuumaksed väiksemaks. Võlgnevuse tekkimise korral võib lisanduda arvele viivis ja sissenõudmiskulud, mis määratakse vastavalt Inbanki hinnakirjale. Kui olukord seda nõuab, võib Inbank maksetingimustest tulenevalt sulle esitatud nõudeid edasi loovutada. Sellisel juhul saadavad nad sulle sellekohase teavituse. Inbankil on õigus avaldada teavet sinu ja sinuga seotud tehingute kohta kolmandatele isikutele, kui vastav õigus ja/või kohustus tuleneb seadusest või tingimustest.

Kes on Inbank?

Inbank on tarbimisfinantseerimisele keskendunud digitaalne pank, mis tegutseb nii Eestis kui ka lähiriikides, pakkudes lisaks ka hoiustamise tooteid. Inbanki eesmärk on viia oma tooted nutikate digilahenduste abil just sinna, kus klient neid vajab. Tänaseks on Inbankil ligi 500 000 kliendilepingut neljas riigis.

Küsimuste korral kontakteeru klienditoega: info@inbank.ee +372 640 8080

Inbanki eesmärgiks on pakkuda Sulle kvaliteetset Teenust. Juhul, kui sul tekib rahulolematus teenuse või teeninduse osas, siis palun teavita neid sellest veebilehel www.inbank.ee kättesaadava kaebuste lahendamise korra kohaselt.