AEGAON: Oleme loonud midagi, mis ühendab põlvkondi.

AEGAON: Oleme loonud midagi, mis ühendab põlvkondi.

Meie jaoks on trendid midagi sellist, mis tulevad ja lähevad.  Kliendid, kes tulevad ja lähevad ja tulevad jälle on vanuses 20-60+, täiesti erinevatelt elualadelt, ent lahkuvad esinduspoest rõõmsate nägudega täiesti ühesuguste käekellamudelitega. Turunduse seisukohast WTF, raamatupidamise seisukohast OK.

Kes on tüüpiline AEGAON klient?
Seda küsimust kuuleme ilmselt kõige rohkem, eriti just reklaamipakkujatelt, turundusinimestelt, ajakirjanikelt jne. Vastus, et põlisest Põlva põllumehest kuni tolle suure härrani Toompealt või bikini-fitness chickist kuni tema vanaemani, ei ole tavaliselt rahuldav vastus, olgugi, et nii ta tegelikult on. Tüüpilist ei ole seega AEGAON klientides mitte midagi. Pigem oleme põnevil, kes järgmisena uksest sisse astub ja kust maailma otsast tuleb järgmine e-poe tellimus – Barbadoselt või ehk taas Berliinist?

Foto allikas: Instagram

Vanus ON üksnes number paberil.
Miskipärast kiputakse meie ühiskonna kogenumaid liikmeid ebaõiglaselt alahindama. Arvatakse, et kui tablool lööb 60 ette, siis tegeletakse hauaplatside kokkuostmisega ja üleüldse tuleb sellistele seenjoritele kinkida seda kõige tagasihoidlikumat aksessuaari või villaseid sokke, sest noh...vanurile ikka eale kohaselt. Meie kogemus on aga risti vastupidine. Alles hiljuti sattusime ühel koosviibimisel vestlema täiesti võõra härraga, kes seda kõike kinnitas. Vanust üle 60 ja randmel AEGAON-i kõige värvilisem mudel, mis oli kingituseks kolleegidelt. Ta paistis meile sellega kohe silma ja nagu hiljem selgus, siis mitte ainult meile. Vestluse jätkudes imbus seltskonda veel kamp meie vanuseid (30+) mehi ja naisi, kes ei suutnud ära imestada härra julget käekellavalikut ja kuidas nad kokku sobisid.

Ja siis vanuserühm teisest skaala otsast – kahekümnendad. Siin tuleb AEGAON-il endal kõrvad lonti lasta ja viga tunnistada. Kui nelja aasta eest tundus, et 300€-400€ eest see vanuserühm küll ei ole nõus endale käekella ostma, siis tänaseks päevaks on meie õitsev majandus teinud oma töö ja enam ei paista hinnalipik nii hirmuäratav. Disainid olla täiega  coolid ja savi, et emal on ka AEGAON. 

Kas salakaval plaan või juhus?
Eks natuke seda ja teist. Nagu meile öelda meeldib, siis trendid tulevad ja lähevad, meie üritame teha ajatut asja mis kestab. Oma disaini lihtsuse ja eripärade sümbioosis koos pideva tootearendusega, oleme selle ilmselt ka saavutanud, müües täna edukalt ka neid samu mudeleid, millega tulime välja juba neli või seitse aastat tagasi. Küll aga juhuseks peame sihtrühma vanuses 20-60+, mis on AEGAON-i tegijatele üks meeldivamaid üllatusi üldse kogu selle ettevõtmise juures. Tee mis tahad, aga seest teeb soojaks, kui sinu loodud toode kõlbab ilma piinlikust tundmata kanda lapsel ja vanavanemal, kasvõi käsikäes ja mõlemad on sealjuures veel õnnelikud ka.