NÜÜD SAAB AEGAON E-POES TASUDA KA EESTI PANGALINKIDE KAUDU

NÜÜD SAAB AEGAON E-POES TASUDA KA EESTI PANGALINKIDE KAUDU


Kus on siin pealkirjas uudis? Peaks ju olema tänapäeval täiesti elementaarne, et Eesti inimene saab Eesti tooteid Eesti e-poest osta oma Eesti pangalingi kaudu tasudes. Oleme 110% nõus, kuid selgitame kohe, miks see 6 aastat aega võttis.

AEGAON on alates 2012. aastast proovinud ja katsetanud erinevaid e-poe platvorme, nii kodumaiseid kui ka suuri ja välismaiseid, millest ükski pole meid erinevatel tehnilistel põhjustel rahuldanud. Meie tingimused pole olnud teab mis ulmelised. Oleme vaid soovinud, et e-pood töötaks tõrgeteta ja seda igas võimalikus seadmes ja browseris ning et tõrgeteta saaksid tasuda kõik kliendid üle maailma, seal hulgas meie oma inimesed siinsamas Eestis - ja loomulikult, et ostukeskond oleks maksimaalselt turvaline. Oma eksirännakute tulemusena jõudsime möödunud aastal Shopify platvormini, mille ainus puudus meie jaoks oli see, et nad ei aksepteerinud ühtegi Eesti makselahenduste teenusepakkujat. Muud ei jäänud üle, tuli leppida Saksamaa päritolu teenusepakkujaga, üksnes krediitkaardimaksete ja Paypal-iga.

Täna on meil ülimalt hea meel teatada kõigile kodumaistele ostlejatele, et nüüdsest  on võimalik AEGAON e-poes ostude eest tasuda ka kõikide Eesti pangalinkide vahendusel. See võimalus sai võimalikuks tänu Maksekeskuse suurepärasele tööle, kes pärast pikki aastaid leidis lahenduse, kuidas oma maksesüsteem üleilmse e-poenduse gigandi "Shopify" keskonnaga liidestada. Leiame, et see on äärmiselt oluline ja suur töövõit, mis on kasulik kõigile Shopify platvormil tegutsevatele Eesti ettevõtetele ja nende kohalikele klientidele.