AEGAON OPEN CUP 2021

REGISTREERU AEGAON OPEN GOLF CUP-ile!

Tule ja pane oma oskused proovile AEGAON Open Golf Cupil, mis toimub juba 15.08.21 Jõelähtmel Estonian Golf & Country Clubis. Tegemist on järjekorras kolmanda võistlusega ning sel puhul on ka auhinnalaud rikkalikum kui kunagi varem.

 

Parimad sõidavad koju AEGAON käekelladega ning üldvõtjale valmistab rändkarika meie aja üks suurimaid kunstnikke ja oma kätega tegijad - Kristjan Oden. Nagu ikka, osalemiseks peab sul taskus olema green card koos oma varustusega.

REGISTREERI VÕISTLUSELE SIIT 
TUTVU VÕISTLUSJUHENDIGA SIIT 

 

KANDIDEERI AEGAON TIIMI

Esimest korda paneme võistluse tarbeks kokku oma AEGAON tiimi, kuhu saad ka sina kandideerida - üksi või koos kahe sõbraga. Kandideerida saavad kõik, kel ette näidata green card ja oma võistlusvarustus. Nädal enne võistlust on AEGAON tiimi liikmetel eksklusiivne võimalus veeta pool päeva EGCC väljakul koos Eesti parima golfari Sander Aadusaarega, kes jagab kulda väärt näpunäiteid ja vormib meie tiimist kindlad võitjad.Tiim saab olema 4 liikmeline, kellest 1, “salapärane jokker”, avalikustatakse võistluspäeval kohapeal. Meie tiimi liikmed osalevad võistlusel loomulikult ilma
osalustasuta.

Kandidaatide avaldusi võtame vastu kuni 01.08.2021 ja edasipääsenud tehakse teatavaks juba 02.08.2021.


Saada avaldus koos märksõnaga “GOLF”: hello@aegaon.com